O nás

Dlouho jsme měli přísně oddělený pracovní svět - businessu, od soukromého světa - kultury.
Ale svět není černobílý.

 

Dominika Čechová (Kratochvílová), M.A.
 

Své původní ekonomické zaměření (Bachelor of Science in Business Administration, člen Association of Chartered and Certified Accountants) a osmiletou kariéru u jedné z poradenských společností velké čtyřky, před několika lety vyměnila za vlastní praxi v čistě humanitním oboru - counselingu (Master of Arts in Clinical Counseling and Psychology).

 

Tato profesní změna má jistě původ v rodinném zázemí (otec je známý jazzový pianista, skladatel a cestovatel, strýc je rockový hudebník), ale je i potvrzením jejího osobního vztahu k věcem hlubokým, smysluplným a přetrvávajícím.

 

Ing. Juraj Čech
 

I když inklinuje k umění od mala, jeho cesta k hudebním, TV a fimovým projektům nebyla přímá.​ Studia genetiky a žurnalistiky si doplnil ekonomickými vědami na ULB v Bruselu a UNF v Jacksonville (FL).  Pak už následovala praxe ve výstavnictví a první zkušenosti s organizováním koncertů. Od toho byla krátká cesta k partnerství nápojového gigantu Pepsi Cola s kapelou Lucie - nejúspěšnější českou rockovou skupinou konce devadesátých let a spolupráce s Akademií populární hudby na vyhlašování hudebních cen. Následovala podpora českého filmu (koncept Renault - Motor českého filmu) a mladých umělců společností Renault - nejúspěšnější dováženou automobilovou značkou v České republice. V letech 2010 a 2011 byl pověřený vedením jedné z nejsledovanějších TV show - Česká Miss.

V současnosti se již plně věnuje entertainment marketingu.